Ніж Victorinox Сlassic 0.6203
Вже понад століття швейцарський ніж залишається іконою витонченої функціональності. Кожен з них створений так, щоб прослужити все життя, а в Classic ви знайдете всю функціональність так необхідну для сучасного життя. Спробуйте, такий ніж, ви захочете завжди носити з собою.
Особливості:
- легкий та компактний
- ніж, що має 7 функцій
- ножиці та пилочка для нігтів з інструментом для догляду за нігтями
Зовнішньо символічний ніж - реально дуже гострий інструмент, що використовується практично щодня. Дуже вдалі в цій моделі ножиці. Приємністю є наявність гострого кінчика пилочки у нігтів. Вона дуже сподобається слабкій статі - нашим жінкам. Таким подарунком варто їх побалувати і сміливо можна вчити цінувати хороші речі та потурати чоловічим слабкостям.
Перелік функцій - 7:
- лезо
- ножиці (змінна пружинка A.6257)
- пилка для нігтів
- з інструментом для догляду за нігтями
- кільце для підвісу
- пінцет
- зубочистка
Ця модель є аналогом моделі 0.6223. Різниця у формі кінчика пилки для ногтів. Дана модель має гострий кінець, що використовується як інструмент для догляду за нігтями.
Цікаво, що вперше модель Classic була представлена в 1935 році без зубочистки або пінцета, які були додані в 1942 році до всіх моделей.
Матеріал леза: високоякісна нержавіюча сталь
Матеріал руків’я: целідор / ABS
Колір руків’я: червоний
Розмір: 58 x 18 x 9 мм
Вага: 21 г
Пакування: чорний вініловий чохол
Гарантія: пожиттєва гарантія якості матеріалів та виготовлення
- Статус: Немає в наявності
- Виробник: Victorinox
- Модель: 0.6203